EdebiyatGenel Yazılar

SÜRYANİLER VE SEYFO 1-2-3 TÜRKİYE’DE  Birzamanlar  Yayıncılık tarafından yayınlandı.

 

Süryaniler ve SEYFO’yu Almanya’da üç kitaplık set halinde 2014’de yayınlamıştım. Almanya baskısı tükendi. Artık Türkiye baskısı okuyuculara sunulacak.

Yayınevi Sorumlu Müdürü Osman Köker’in yönetiminde oluşturulan  ekip titiz bir çalışmayla Süryaniler ve SEYFO’yu Türkiye şartlarına uygun olarak büyük boy, tek kitap halinde yayınladı. Yayınevi Sahibi Sayın Orlando Carlo Calumeno’ya, Yayın Ekibinde bulunan Osman Köker’e, Hümeyra Ayar’a, Sayat Akbaş’a ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Birzamanlar Yayıncılık büyük bir işi başardı.

Süryaniler ve SEYFO’nun devamı, dördüncü kitap “Süryani Halk Kahramanı Şemun Hanne Haydo”dur. “Hayatla Ölüm Arasında”, “Yeniden Varoluş”, “Kalbim Turabdin’de Kaldı” ve “Süryani Halk Kahramanı Şemun Hanne Haydo” adlı dört kitabımı 20 yılda tamamladım.

Toplam 2500 sayfada anlattıklarım Süryanilerin acıların sadece bir kaç damlasıdır! SEYFO’nun acısı o kadar derin ve büyüktür. Dilerim bu kitaplar Süryanilerin tanınmasına, SEYFO’nun anlaşılmasına ve kabul edilmesine, SEYFO’nun derin ve büyük acılarının dinmesine yardımcı olur! Bochum, 3.7.2019, Kemal Yalçın

Süryaniler ve SEYFO’nun  Türkiye dağıtımı Birzamanlar Yayıncılık tarafından yapılıyor.

Türkiye fiyatı: 100.-TL + posta masrafıdır.

Sipariş adresi: [email protected]

Tel: 0090-212-246 19 07

Almanya ve Yurtdışı dağıtımını kendim yapıyorum.

Almanya fiyatı: 40.-€+posta masrafıdır.

Sipariş adresi: [email protected]